AV Video Converter

AV Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,840
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVMedia Software

AV Video Converter bilinen tüm ses ve video dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürebilmeniz için tasarlanmış başarılı bir format dönüştürücüdür.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için format dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

AV Video Converter tüm popüler video ve ses formatları arasında kolayca ve hızlı bir şekilde dönüştürme yapmanıza olanak tanıyan başarılı bir format dönüştürücü yazılımdır.

Yüksek Çözünürlük ve Yüksek Hız:

H.264 AVC, TS, AVCHD, MKV vb. yüksek kaliteli dosya formatlarını dönüştürme desteği vardır. Çok çekirdekli işlemci desteği sayesinde format dönüştürme işlemlerini çok daha hızlı gerçekleştirebiliriz.

Videolarınızı istediğiniz gibi renklendirin:

Videolarınızı mükemmelleştirmek için sanatsal efektler uygulayabilir, kırpabilir ve isterseniz videolarınıza filigranlar ekleyebilirsiniz. Video boyutunu ve kalitesini istediğiniz gibi ayarlayarak, dönüştürme işlemlerini ayarladığınız bu değerlere göre gerçekleştirebilirsiniz.

Video dönüştürmenin keyfini çıkarın:

iPod, Apple TV, PSP, PS3, Xbox gibi birçok aygıt desteği bulunan AV Video Converter aynı zamanda işlemcinizi algılayarak en verimli dönüştürme hızını kullanıcılara sunmaktadır.

ARTILAR

Geniş format dönüştürme seçeneği

Geniş harici cihaz desteği

Kolay kullanımlı arayüz

EKSİLER

10 Kullanımlık Kısıtlama