AXES.io APK

AXES.io APK

kullanıcı

AXES.io APK, balta ve çeşitli silahları kullanarak hayatta kalmaya çalıştığınız battle royale oyunu. AXES.io APK Android oyunu online ve internetsiz oynanabiliyor.

AXES.io, Android platformunda Casual Azur Games tarafından yayınlanmış başarılı batte royale oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta. Aksiyon ve macera dolu sahnelerin yer aldığı oyunda hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz.

AXES.io APK İndir

Aksiyon ve macera dolu sahneleriyle dikkat çeken battle royale oyunlarından bir tanesi olarak nitelendirebileceğim AXES.io, 2 dakika süren savaşlarda hayatta kalmak için mücadele ettiğiniz bir oyundur. Renkli görselleri ve bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkan oyunda hem çevrimiçi hemde çevrimdışı oyun imkanına sahip oluyorsunuz. Böylece internetiniz olmasa dahi eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Farklı karakterleri de kontrol etme imkanına sahip olduğunuz oyunda son derece basit kontroller yer alıyor.

Bu taraz hayatta kalma oyunları oynamayı seven biriyseniz büyük bir keyifle oynayabileceğinizi söyleyebilirim. Arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz AXES.io oyununu sakın kaçırmayın.

AXES.io oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

AXES.io Oyna

Bu kavga-dövüş oyunununda saatlerce eğlenmek için çok neden var; Gerçek oyuncularla savaş, 40’dan fazla silah türü, 20’den fazla eşsiz savaşçı, online ve internetsiz oynama, süper kolay kontroller, 2 dakikalık savaşlar, farklı oyun modları, çok sayıda harita, bağımlılık yapan oynanış. io ve battle royale oyunlarının hayranıysanız AXE.io'yu kesinlikle seveceksiniz.

io online oyunlar, büyük kavga-dövüşlere katıldığınız, diğer oyuncularla savaştığınız ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalıştığınız basit çok oyunculu oyunlardır. Süper eğlencelidir! Battle Royale, oyuncuların sınırlı bir alan içinde hayatta kalmak ve ayakta kalan son kişi olmak için savaştığı eğlenceli bir oyun modudur. Battle Royale oyunları oynamak ayrı eğlencelidir. Axes.io'yu istediğiniz yerde oynamanın keyfini çıkarın! Battle Royale oyunu internet bağlantınız olmadığında sürer.