AytacWebInstaller

AytacWebInstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 292
  • DOSYA BOYUTU 0.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aytaç Sunar

AytacWebInstaller programını kullanarak hazırladığınız uygulamalar için kolayca kurulum ve indirme yöneticileri hazırlayabilirsiniz.

Pek çok program geliştiricisinin karşılaştığı sorunlardan en büyüğü, programlar için uygun bir kurulum yöneticisi hazırlamaktır. Zira programların üretilme zahmetlerinin yanında bir de onlar için kurulumlar hazırlanması biraz can sıkıcı bir süreç olabiliyor ve kurulumun sorunsuzca gerçekleştirilebilmesi için ayrı bir emek sarfedilmesi gerekiyor.

AytacWebInstaller ise bu sorunun üstesinden kolayca gelebilmenizi sağlayabilecek programlardan birisi. Hazırladığınız program için bir indirme yöneticisi üreten program, böylece programınızın dosyalarının dinamik olarak kullanıcı bilgisayarına internetten indirilmesini sağlıyor. Tabii ki bunun programın dağıtım aşamasında üreticilere sağlayacağı avantajlar da oldukça çeşitli.

Programın arayüzü oldukça kolay kullanılır ve sade bir şekilde hazırlanmış. Kurulum dosyasını oluşturmak için takip etmeniz gereken adımlar rakamlarla belirlenmişler ve böylece hangi yolu izlemeniz gerektiğini düşünmek zorunda değilsiniz. İstenen tüm bilgiler ve yapılması gereken işlemler de oldukça açık bir şekilde gösteriliyorlar.

Programda varolan seçenekler neredeyse tüm geliştiricilerin ihtiyacına cevap verebilecek düzeyde. Özelleştirme seçeneklerinin bolluğu sayesinde hazırladığınız uygulamanın kullanıcı bilgisayarına ne şekilde yerleşeceğini kolayca belirleyebiliyorsunuz.

Eğer programlar geliştiriyor ancak bunları nasıl kullanıcılara dağıtacağınız konusunda sorunlar yaşıyorsanız AytacWebInstaller'a göz atmayı unutmayın.