Baattin

Baattin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,441
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mavcil

Baattin, son zamanlarda internetin fenomeni haline gelen karikatür karakteri olan Baattin'in bir çok karikatürüne ulaşabileceğiniz ücretsiz Android uygulamasıdır.

Baattin, özellikle son zamanlarda internet fenomeni haline gelen Baattin yada Baaddin karakterinin neredeyse tüm karikatürlerini içerisinde bulunduran güzel bir eğlence uygulamasıdır.

Karikatür sevenlerin ilgisini çekebilecek olan uygulama içerisinde 250'den fazla Baattin karikatürü bulunmaktadır. İş molalarınızda, okul aralarında veya boş zamanlarınızda açarak eğlenebileceğiniz uygulama sayesinde Android telefon ve tabletleriniz üzerinden en son Baattin karikatürlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Düzenli olarak güncellenerek yeni karikatürler eklenen uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Sağ tuş ile rastgele bir Baatting karikatürü açabilir veya sol tuş ile sırayla karikatür gösterimi yapabilirsiniz.

Uygulama üzerinden beğendiğiniz  Baattin sözlerini sosyal medya platformlarında kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Sizde karikatür sever veya Baattin sever iseniz, en popüler ve en güncel karikatürlerine ulaşabilmek için uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.