Bad Hotel

Bad Hotel

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lucky Frame

Bad Hotel, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz müzikal bir kule savunma oyunudur.

Lucky Frame tarafından geliştirilen ve oldukça popüler olan müzikal kule savunması oyunu Bad Hotel, nihayet Android kullanıcılarıyla da buluştu.

Kule savunması oyunlarının mekaniği ile sanatsal müzikleri mükemmel bir şekilde harmanlayan oyunda bir yandan mermi seslerini duyarken, diğer yandan duyacağınız sanat eserleriyle kendinizden geçeceksiniz.

Teksas Tiran'da yer alan Tarnation Tadstock'un arazisine bir otel kurma girişiminde bulunacağınız oyunda, Tadstock'un sıçanlar, martılar, arılar ve daha birçok hayvandan ve araçtan oluşan ordusu kurmak istediğiniz oteli yerle bir etmeye çalışıyor. Sizin görevinizde bir yandan otelinizi kurarken, bir yandan da inşa edeceğiniz savunma kuleleriyle otelinizi vahşi hayvanlardan savunmak.

Hem otelinizi inşa edeceğiniz hem de otelinizi inşa ederken savunma yapmanız gereken oyunda olabildiğince akıllı davranmalı ve inşatı en hızlı şekilde tamamlamalısınız.

Aynı zamanda oyun içerisinde vereceğiniz kararlar ve yapacağınız hareketler doğrultusunda müzikler sürekli olarak değişecek ve sizi başka diyarlara götürecek. Bad Hotel'i oynarken hem oyuncu hem de müzisyen olacaksınız diyebilirim.

Kule savunma oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan Bad Hotel'i mutlaka denemenizi öneriyorum.