Bardbarian

Bardbarian

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 258
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

Bardbarian, Android cihaz sahibi kullanıcıların oynarken büyük keyif alabilecekleri ücretsiz bir strateji oyunudur.

Bardbarian, şehrinde kendini müziğe vermiş ve artk savaşmaktan yorulmuş olan Bard karakterini kontrol edeceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android strateji oyunudur.

Ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz oyundaki amacınız, şehrinize saldıran düşmanları yok etmek ve şehri korumak. Bunun için şehrin merkezinde bulunan büyük elması korumanız gerekiyor. Sahip olduğunuz binalar ve savaşçılar ile düşmanlara karşılık vererek onları yok etmelisiniz.

Savaşçılar, büyücüler, şifacılar ve ninjalar gibi farlı türlerde asker üretebiliyorsunuz. Tabi birde baş kahramanımı Bard var. Kendisi aslında gitar çalmayı çok seviyor fakat hobileri arasında savaşmak da var. Şehri korumak için elinden geleni yapan Bard'ın üzerindeli eşyaları geliştirerek daha da güçlendirebilirsiniz. Aynı şekilde sahip olduğunuz diğer birim ve askerleri de kazandığınız paralar ile güçlendirbiliyorsunuz. Düşman askerlerini öldürdükçe onlardan düşen altınları kazanıyor ve aynı zamanda öldürdüğünüz için deneyim puanı da alıyorsunuz. Tabi düşmanlarınız sadece ufak ve kolay ölen askerlerden oluşmuyor. Karşılaşacağınız dev boss'lar sizi oldukça zorlayabilir ve şehrin emniyeti iiçin dev yaratıkları da öldürmelisiniz. Kendinize seçeceğiniz 3 kişilik özel ekip ile gelen saldırıları ilk siz karşlılayabilir ve düşmanlarınıza size saldırmamaları gerektiğini öğretebilirsiniz.

Oyuna ilk başladığınızda 12 farklı birim kilitli durumdadır. Zamanla oynarak bu birimlerin kilidini açabilirsiniz. 8 farklı düşman türü bulunan oyunda 4 farklı boss var.

Etkileyici grafikleri dışında muhteşem arkaplan şarkıları olan oyunu oynarken kendinizden geçip saatlerce başında kalabiliyorsunuz. Google Game entegresi bulunan oyundki başarılarınızı buradan kontrol edebilir ve ayrıca puan sıralamasını da bakabilirsiniz.

Strateji oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların Bardbarian'ı Android telefon ve tabletlerine kesinlikle ücretsiz olarak yükleyerek denemelerini tavsiye ederim.