Basketball Battle APK

Basketball Battle APK

kullanıcı

Basketball Battle APK Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir, ufak boyutlu basketbol oyunu.

Basketball Battle APK, görsellikten ziyade oynanışa önem veren bir mobil oyuncu iseniz bağımlısı olacağınız Android basketbol oyunu. Flaş oyunları anımsatan grafiklere sahip olduğundan boyut olarak düşük olmasıyla hemen indirip oynamaya geçebileceğiniz oyunda takımınızı temsil eden oyuncunuzla sayı üzerine sayı yapmaya çalışıyorsunuz. Amacınız takımınızı en iyiler arasına taşımak.

Basketball Battle APK İndir

Yapılı, bıyıklı bir basketbol koçunun uyarısıyla karşılayan Basketball Battle APK Android oyununda ilk olarak oyuncunuzu nasıl kontrol edeceğinizi, nasıl atış yapacağınızı, rakibinizi nasıl geçeceğinizi öğreniyorsunuz. Temel hareketleri öğrendikten sonra rakibiniz karşınıza çıkıyor ve öğrendiğiniz hareketleri uygulamaya başlıyorsunuz. Eğitim bölümünün ardından maçlara çıkıyorsunuz ancak maçlar çift pota teke tek gerçekleştiriliyor. Arkadaşınız olmadığından üstün performans göstererek maçı tek başınıza almaya çalışıyorsunuz.

Maç esnasında dikkat etmeniz gereken nokta oyuncunuzun gücü. Kafasında çıkan barın rengi yeşilse oyuncunuzu tam performans gösterirken, bar sarıya geldiğinde oyuncunuzun hareket kabiliyeti azalıyor ve atışları kaçırmaya başlıyor.

Basketball Battle Android basketbol oyununda kontroller çok kolay. Oyuncuları hareket ettirmek ve topu potaya göndermek, özel hareketler, smaç basma, her şey ister akıllı telefondan ister tabletten oynuyor olun olabildiğince basit. 100’den fazla birbirine benzemeyen basketbol sahasında ülke ülke gezeceğiniz turnuvalardan online canlı etkinliklere birçok mücadele sizi bekliyor. Takım noktasında, basket takımınızın görünümünü özelleştirme, oyuncularınızı geliştirme şansına sahipsiniz. Bu basketbol oyununu arkadaşınızla da -bölünmüş ekran modunda- oynayabilirsiniz.