Basketball Battle

Basketball Battle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 226
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DoubleTap Software

Basketball Battle, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir, ufak boyutlu basketbol oyunu.

Basketball Battle, görsellikten ziyade oynanışa önem veren bir mobil oyuncu iseniz bağımlısı olacağınız Android basketbol oyunu. Flaş oyunları anımsatan grafiklere sahip oldluğundan boyut olarak düşük olmasıyla hemen indirip oynamaya geçebileceğiniz oyunda takımınızı temsil eden oyuncunuzla sayı üzerine sayı yapmaya çalışıyorsunuz. Amacınız takımınızı en iyiler arasına taşımak.

Yapılı, bıyıklı bir basketbol koçunun uyarısıyla karşılayan oyunda ilk olarak oyuncunızı nasıl kontrol edeceğinizi, nasıl atış yapacağınızı, rakibinizi nasıl geçeceğinizi öğreniyorsunuz. Temel hareketleri öğrendikten sonra rakibiniz karşınıza çıkıyor ve öğrendiğiniz hareketleri uygulamaya başlıyorsunuz. Eğitim bölümünün ardından maçlara çıkıyorsunuz ancak maçlar çift pota teke tek gerçekleştiriliyor. Arkadaşınız olmadığından üstün performans göstererek maçı tek başınıza almaya çalışıyorsunuz.

Maç esnasında dikkat etmeniz gereken nokta oyuncunuzun gücü. Kafasında çıkan barın rengi yeşilse oyuncunuzu tam performans gösterirken, bar sarıya geldiğinde oyuncunuzun hareket kabiliyeti azalıyor ve atışları kaçırmaya başlıyor.