Batman & The Flash: Hero Run

Batman & The Flash: Hero Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,707
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GREE, Inc.

Batman'in başrolünde yer aldığı bu sonsuz koşu oyununda DC evreninin karakterleriyle gece yarısında asfaltı ütülerken hayatta kalmanız gerekiyor.

Gün gelmiyor ki yine kötü bir sonsuz koşu oyunu hayatımızı işgal etmesin. Batman & The Flash: Hero Run, süper kahramanlarımızın hiç de süper olmayan maceralarını konu alıyor. Hem zengin, hem yakışıklı, hem de güçlü bir insan olması gereken Batman neden sokakta ehliyet sınavı verircesine koşturuyor? Neden eli sopalı sokak serserilerini bumerangla yere sererken koşmaya devam ediyor? Belediye otobüslerinin arasından çarpmadan koşan kahramanımız nereye gidiyor?

Tahmin edebileceğiniz gibi bu oyun sormuş olduğum soruların hiçbirini cevaplandırmıyor. Veya cevaplandırsa bile benim dayanamayacağım kadar sıkıcıydı. Bu oyunu "Ne İndirsem? Mobil Oyunlar" programının listesine ekledik, ancak Emircan ile amacımız ibretlik bir paylaşım yapmaktı. Ayrıca, bu oyunun grafik motoru sayesinde dünyanın yuvarlak olduğunu ispatlayabiliyorduk. Batman'in koştuğu yola dikkatle bakmanızı öneriyorum.

Gecenin köründe amaçsızca yollara düşüp koşmadan duramadığınız bu oyunda amacınız bir bakıma yola serpilmiş bozuk paraları toplamak ve slalom çalışmalarıyla kafayı sağa sola toslamamak. Evet, sonsuz koşu oyunu dediğimiz zaman genelde yapmanız gereken şey ana karakterin aptal hareketleri yüzünden ölmemesi için soğuk terler boşaltmak suretiyle manevralar gerçekleştirip o sürekli koşan aptal şeyi hayatta tutmak. Yazdıklarım inandırıcı gelmedi mi? Veya az mı yerdiğimi düşünüyorsunuz? O zaman iOS için Emircan'ın yazmış olduğu incelemeyi sizlere öneriyorum. Burayı tıklayarak Emircan'ın iOS versiyonu için yazdığı incelemeye ulaşabilirsiniz.