Battle Bay

Battle Bay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 316
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio

Battle Bay mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Battle Bay eğer gemi savaşları ilgiliniz çekiyorsa sizin için güzel bir boş zaman değerlendirme seçeneği olabilecek bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olan Battle Bay, ilk olarak iOS platformuna çıkış yapmıştı ve beğeni kazanmıştı. Angry Birds gibi oyunları geliştiren Rovio tarafından hazırlanan Battle Bay'de oyuncular savaş gemilerini seçiyorlar ve 5'erli takımlar halinde dalgaların üzerinde çarpışmaya başlıyorlar.

Battle Bay içinde farklı karakteristik özelliklere sahip olan birçok farklı gemi türü bulunuyor. Bu gemilerin kimisi hızı ve çevikliği, kimisi ateş gücü, kimisi dayanıklılığı, kimisi de takım arkadaşlarını iyileştirme gücüyle öne çıkıyor. Ayrıca oyuncular savaşlara katıldıkça gemilerine seviye atlatabiliyor ve gemilerini geliştirebiliyorlar.

Battle Bay'de gemilerinizde kullanabileceğiniz birçok farklı silah, zırh ve ekipman seçeneği bulunmakta. Oldukça güzel grafiklere sahip olan Battle Bay uzun süreli eğlence sunuyor.