Battle Breakers

Battle Breakers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Epic Games

Android: Mobil cihazınızda Epic Games imzalı bir aksiyon oyunu oynayabilirsiniz.

Günümüzün en popüler oyunu olan Fortnite gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Fortnite ile milyonlara ulaşan Epic Games, mobil oyun severleri de unutmadı.

Android ve İOS platformunda yer alan Battle Breakers aksiyon oyunları arasında oldukça popüler bir konuma yerleşecek gibi görünüyor. Oyunculara kusursuz grafiklerin yanı sıra etkileyici görsel animasyonlar sunan Battle Breakers bünyesinde birbirinden farklı onlarca karakter bulunduruyor.

Gerçek zamanlı olarak oynanabilen bu mobil oyunda, karakterlerimizi geliştirecek ve rakiplerimizden daha güçlü olmaya çalışacağız. Çeşitli haritaların yer aldığı yapımda zengin içeriğin yanı sıra gerçek zamanlı oyuncularda yer alıyor. Seviye sisteminin yer aldığı yapım, mobil cihazlarda herhangi bir kasmaya neden olmadan, Android 4.1 ve üzerinde sorunsuz bir şekilde oynanmaktadır. Oyun içerisinde yapacağımız savaşlarda birbirinden farklı efektler ile oyuncular sıkılmadan ilerleyecek ve aksiyonu adeta iliklerine kadar hissedecekler.

Mobil platformda ücretsiz olan Battle Breakers, oyuncuları ortak bir platformda buluşturarak aksiyon ve gerilim dolu bir dünyada mücadele etme şansı sunuyor. Epic Games imzalı olan yapım sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.