Battlefield 4

Battlefield 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,799
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Battlefield 4 yüksek kaliteli bir FPS oyunudur

Battlefield 4 eğer unutamayacağınız bir FPS oyunu tecrübesi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Göz alıcı bir grafik kalitesini başarılı oyun mekanikleriyle birleştiren Battlefield 4 oynayabileceğiniz en iyi modern savaş oyunu olabilir. Battlefield 4'te sürükleyici bir hikaye bizi bekliyor. Bu hikayedeki maceramıza Bakü'de başlıyor, Çin'e ve Rusya topraklarına yolculuk ederek yeni bir dünya savaşını önlemek için savaşıyoruz.

Battlefield 4 içinde kilidini açabileceğiniz silahlar bulunmakta. Bu silahlar lazer nişangah, farklı dürbünler, fenerler gibi aksesuarlarla birlikte kullanılabiliyor. Oyunun hikaye modundaki bölümleri geçtikçe, belli hedefleri gerçekleştirdikçe ve bölümler içindeki gizli öğeleri buldukça oyundaki silahların kilidini açabilmektesiniz.

Battlefield 4'te nişan alırken düşmanınızla aranızdaki mesafeyi iyi hesaplamanız gerkeiyor. Ateş ettiğinizde merminiz gerçek hayatta olduğu gibi belli bir mesafede hızını kaybederek alçalıyor.

Battlefield 4 bize tanklar, savaş botları ve arabalar gibi farklı araçları kullanma imkanı veriyor. Oyunun online modunda bu araç seçenekleri de artmakta. Frostbite oyun motorunun gücünü arkasına alan Battlefield 4, buna bağlı olarak geniş savaş alanlarını yüksek detayla bize gösterebiliyor. Oyunun minimum sisstem gereksinimleri şu şekilde:

- 32 Bit Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- 2.8 GHz AMD Athlon X2 veya 2.4 GHz Intel Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip AMD Radeon HD 3870 veya Nvidia GeForce 8800 GT ekran kartı

- 30 GB boş depolama alanı