Beats

Beats

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keripo

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Beats, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir müzik ve ritim oyunudur. Bildiğiniz gibi Guitar Hero'dan sonra bu tarz ritim oyunlarında bir patlama yaşandı. Mobil cihazlarda da buna benzer pek çok oyun var.

Beats'i diğerlerinden ayıran şey ise bu kez ekranda düz bir çizgide akan notalara değil, farklı yönlere doğru giden oklara göre ekrandaki tuşlara basmak zorunda olmanız. Yani bu kez yalnızca farklı renklere değil farklı yönlere göre de tuşlara basmanız gerekiyor.

Oyunu indirdiğinizde 10 adet örnek şarkı olduğunu göreceksiniz. Fakat yüzlerce başka şarkı da sizi "download songs" menüsünde bekliyor. Eğer oyunu beğenirseniz buradan istediğiniz şarkıları indirip oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunun tek eksi yönü şarkıyı çaldığınız ekranda çok fazla dikkat dağıtıcı öğe olması diyebilirim. Grafikleri hoş ve yeterli olsa da, şarkıyı çaldığınız ekranın biraz sade dizayn edilmiş olması gerekiyor ki dikkatinizi şarkıya verebilin.

Onun dışında güzel bir Guitar Hero benzeri oyun olarak tanımlayabilirim. Eğer siz de bu tarz ritim oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.