Beautify Now

Beautify Now

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NK.ART

Beautify Now, kişiselleştirmeye önem veren Android kullanıcılarının kullanması gereken tema ve duvar kağıdı uygulamalarından bir tanesi.

Beautify Now, binlerce duvar kağıdı ve yüzlerce temayı ücretsiz olarak indirip Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz hem yararlı hem de güzel bir Android uygulaması. Duvar kağıdı ve tema kullanımına önem veren kullanıcıların daha çok ilgisini çeken uygulama, 40 farklı fotoğraf kategorisi sayesinde farklı zevklere hitap ediyor.

Binlerce Full HD duvar kağıdı arasından kendi telefonunuz ya da tabletiniz için en çok hoşunuza giden duvar kağıdını ve temayı bulabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise duvar kağıdı ya da temanızı düzenli olarak değiştirip monoton bir telefon kullanma deneyimi yaşamıyorsunuz. Ayrıca her gün eklenen 50'den fazla duvar kağıdı sayesinde uygulama içerisindeki arşiv sürekli büyüyor ve hiç bir zaman eskimiyor.

Bulduğunuz duvar kağıtlarını duvar kağıdı yapmadan önce kırpabildiğiniz uygulama aynı zamanda favorilere ekleme ve paylaşma gibi seçenekleri de kullanıcılarına sunuyor. Siz de hemen indirip birbirinden güzel duvar kağıdı ve temaları kullanmaya başlayın.