Ben 10 Heroes APK

Ben 10 Heroes APK

kullanıcı

Ben 10 Heroes APK süper kahraman oyunlarını sevenlerin hoşuna gidecek 3'lü eşleştirme aksiyon savaş oyunu!

Ben 10 Heroes APK, Cartoon Network’ün sevilen karakterlerinden Ben 10’un üçlü eşleştirmeye dayalı savaş oyunu. Google Play’de en çok oynanan süper kahraman oyunlarından Ben 10’un yenisinde uzaylı güçlerinizi kullanarak dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Uzaylı oyunlarını sevenlere de tavsiye ederiz.

Ben 10 Heroes APK İndir

Bu bol tempolu ve 3'lü eşleştirme aksiyon oyununda Dünyayı kurtarmak için Omnitrix'in uzaylı güçlerini kullanıyorsunuz. Uzaylı cephaneliği topluyor, geliştiriyor, size savaşta üstünlük kazandıran özel güç yeteneklerinin kilidini açıyorsunuz.

Üç uzaylıdan oluşan bir takım… Onların güçlerini stratejik olarak kullanarak savaşta rakiplerini yenmeniz gerekiyor. Mücadeleler online gerçek zamanlı gerçekleşiyor. Uzaylı güçlerinizi açığa çıkartmak için savaş tahtasında eşleştirme yapmanız yeterli oluyor. Karakterleri doğrudan kontrol edemeseniz de mücadeleler heyecan verici. Ateş fırtınaları, aparkatlar, kristal kılıçlar, lazer ışınları ve daha nice gücü rakipleriniz üzerinde deneyin.

Ben 10 serisinden tanıdık gelecek destansı yerlerde tüm kötülerle savaşıyorsunuz. Dünyayı kurtarmak için Omnitrix’in uzaylı gücünün kilidini açmalısınız. Şimdi kahramanlığınızı gösterme zamanı!

Ben 10 Heroes APK Nasıl Bir Oyun?

  • Hızlı tempolu 3’lü eşleştirme savaşları - Ben 10’u güçlendirin ve destansı uzaylı güçlerini savaşta açığa çıkarın. Ben 10 serisinden sevdiğiniz uzaylıların yerine geçin! Stratejinizi mükemmelleştirmek için savaş esnasında uzaylılarınızı değiştirebilirsiniz.
  • Nadir görülen uzaylılardan cephaneliğinizi oluşturun - Farklı seviye uzaylıları (oyunda Omnivault olarak geçiyor) açarak nadir ve destansı ödülleri keşfedin. Uzaylılardan her biri kendine özgü oyun tarzına ve bir dizi güce sahip ve geliştirilebiliyorlar. Uzaylı güçlerini stratejik olarak kullanarak savaşları kazanın. Gerçek güçlerini görmek için seviyelerini yükseltin.
  • Ben 10 serisinden sevdiğiniz kötülerle savaşın - Vilgax, Hex, Dr. Animo, Zombozo, Steam Smythe, Maurice, Sydney ve diğer kötülerle savaşın. Vilgax’in hain planını alt üst edin!

Ben 10 Heroes oyununa düzenli olarak yeni etkinlikler ve içerikler ekleniyor. Özel etkinlikler, destansı Omnivault’lar kazanmanızı ve güçlü yeni uzaylılar görmenizi sağlıyor. Her gün, haftalık ve aylık görevlere de bakmanızı tavsiye ederim; harika ödüller dağıtılıyor.