Beyblade Burst APK

Beyblade Burst APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • DOSYA BOYUTU 60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Epic Story Interactive

Beyblade Burst APK, destansı Beyblade savaşlarına katıldığınız üçlü eşleştirme bulmaca savaş oyunu.

Onlarca karakter arasından dilediğinizi seçerek nefes kesen beyblade savaşlarına katılabileceğiniz ve rakiplerinizi yenerek adınızı üst sıralara yazdırabileceğiniz Beyblade Burst APK, mobil platformda aksiyon ve macera oyunları kategorisinde kendisine yer bulan sıra dışı bir oyundur.

Beyblade Burst APK İndir

Etkileyici grafik tasarımı ve aksiyon müzikleri ile oyun severlere eşsiz bir deneyim yaşatan bu oyunda amaç, en iyi avatarları seçerek güçlü bir takım oluşturmak ve Beyblade savaşları yaparak rakiplerinizi yenmek için mücadele etmektir. Avatarınızı ve hangi beyblade ile yarışacağınızı seçerek rakiplerinize meydan okumalısınız.

Müsabakaları kazandıkça yeni beyblade’lerin kilidini açabilir ve farklı avatar karakterlerine sahip olabilirsiniz. Sürükleyici özelliği ve eskimeyen konusu ile sıkılmadan oynayacağınız benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda onlarca farklı karakter ve beyblade yer almaktadır. Her beyblade’in farklı özellikleri ve parçalayıcı mekanizması bulunmaktadır. Arenadaki beyblade’i parçalayarak savaşı kazanabilir ve puanınızı artırarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz Beyblade Burst Rivals, ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir oyundur.

  • Hızlı tempolu 3’lü eşleştirme Beyblade Burst savaşları: Savaşta destansı Bey tekniklerini açığa çıkarın. Rush Launch, Counter Break, Quake Launch ve fazlası gibi sevdiğiniz Bey tekniklerini kullanın. Stratejinizi mükemmelleştirmek için Beylerinizi turlar arasında değiştirin.
  • Sevdiğiniz Blader’lar, Bey’ler ve Avatarlarınızla kafa kafaya savaşın:  Victory Valtryek, Storm Spryzen, Raging Roktavor, Xeno Xcalius, Lost Lúinor ve diğerleri dahil tüm favori Bey’lerinizi toplayın ve savaşta kullanın. Özel avatarlarınızı etkinleştirin, güç verin, arkanıza yaslanın ve her yerde patlayıcı etkilerini izleyin. En iyi Blader’lara meydan okuyun!
  • En nadir Avatarları, Blader’ları ve Bey’leri toplayın: Bey kutularını açarak nadir ve destansı ganimetleri keşfedin. Avatarlarınızı, Blader’larınızı ve Bey’lerinizi toplayın, seviye atlayın, yönetin ve güçlerini savaşta stratejik olarak kullanın. Blader veya Bey ne kadar güçlüyse istatistikleri, güçleri ve yetenekleri o kadar iyi olur. Her zaman yeni Blader’lar ve Bey’ler eklenir.
  • Nadir Bey’lerden cephaneliğinizi oluşturun: Nadir Bey’lerden oluşan cephaneliğinizi oluşturun ve Beystadium’da onlarla savaşın. Yeni Bey tekniklerinin kilidini açmak için beş yıldızlı Bey’ler toplayın. Deneyim kazanın ve gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için Bey’lerinizin seviyesini yükseltin.
  • Dünyadaki en iyi Blader olun: Mountaintop, Seaside ve National Stadium gibi harika yerlerde turnuvalarda mücadele edin. Quick Play’de savaşarak Bey’lerinizin cephaneliğini geliştirin. Destansı ödüller için özel haftalık turnuvalarda mücadele edin. En büyük Blader’ları yenin ve tarihteki yerinizi kazanın.