Big Bang Legends

Big Bang Legends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lightneer Inc

Big Bang Legends, periyodik tabloda bulunan elementleri öğrenmenizi sağlayan eğitici bir mobil oyundur.

Çocuklar için eğitim vermek oldukça zordur. Onların anlayacağı seviyede ve onları sıkmayacak şekilde bilgilerin paylaşılması gerekiyor. Çoğu öğretmen çocuk eğitimi konusunda yeterince tecrübeli. Peki ya öğretmenler her zaman çocukların yanında mı olacak? Elbette hayır. Öğretmenlerin dışında eğitim vermek ailelere de düşüyor. Çocuklarınıza oynatacağınız oyunlar ile birlikte onun eğitimine katkı yapabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Big Bang Legends, sizin çocuklarınızın eğitimine katkı yapmanıza imkan sağlıyor.

Big Bang Legends aslında eğlenceli bir aksiyon oyunu. Oyunda verilen karakteri hedefe ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Labirent şeklinde tasarlanan platformda karakterleri hedefe ulaştırmak elbette kolay değil. Karakterinizi çeşitli açılarda fırlatmalı ve ona yön vermelisiniz. Karakterinizi çok hızlı fırlatmamaya özen gösterin. Çünkü karakterinizin her duvara çarpışı canını azaltıyor.

Big Bang Legends oyununda karakterler kimyasal maddeleri ifade etmekte. Periyodik tablonun en önemli maddelerini karakter yapmış olan Big Bang Legends, bu karakterler ile birlikte çocuklara kimyasal elementleri öğretmeye çalışıyor. Çocuklar oyun sayesinde elementlerin rengini, gücünü ve ne işe yaradığını öğrenebiliyorlar. Çok fazla başarılı olmasa da çocuklarınızın bilgisini genişletebilecek olan Big Bang Legends, hem eğlenceyi hem de eğitimi amaçlıyor.