Bigasoft Total Video Converter for Mac

Bigasoft Total Video Converter for Mac

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 725
  • DOSYA BOYUTU 27.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigasoft

Mac için Bigasoft video dönüştürme programı, videolarınızı istediğiniz formata hızlı ve kolayca dönüştürerek istediğiniz zaman istediğiniz cihazda izlemenizi sağar.

Mac için Bigasoft Video Dönüştürme Programı profesyonel ve kullanımı kolay bir Mac video dönüştürme programıdır.

Bu program Mac kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV, MXF, MVI, F4V, Apple ProRes MOV, WebM, VP8, 720p, 1080p, 1080i HD, AVCHD video formatlarını ve daha birçoğunu kolayca birbirine dönüştürebilir. Bunun yanı sıra APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA gibi ses dosyası formatlarını da birbirine dönüştürme ve hatta sesi film dosyalarında ayırma özelliklerine de sahiptir.

Bu yazılım sayesinde herhangi bir video dosyasını iPod, iPad, iPhone, Apple TV, BlackBerry, PSP, PS3, Pocket PC, Creative Zen, Xbox, Archos ve daha birçok çeşitli popüler dijital cihazlarla uyumlu olan multimedya dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Mac için Bigasoft Video Dönüştürme Programının diğer bir özelliği de videolara kolayca efekt ekleyebilmesidir. Videolarınıza filigran ve video başlığı ekleyebilir hatta videonuzu döndürebilir ve resim ekleyebilirsiniz.

Desteklenen video formatları:

MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV ve daha fazlası

Desteklenen ses formatları:

APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA ve daha fazlası