Bleenka

Bleenka

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bleenka Ltd

Bleenka, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Bleenka, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri oldukça yenilikçi bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Daha önce hiç birisinden hoşlanıp da utandığınız için kendisine bunu söyleyemediğiniz veya söylemeye cesaret edemediğiniz oldu mu? Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız ve tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorsanız Bleenka'yı deneyebilirsiniz.

Bleenka üzerinde hoşlandığınız kişiyi bularak ona bir bleenk yollayabilir ve o kişiden hoşlandığınızı kendisine bildirebilirsiniz. Hatta o da bleenk'inize karşılık verirse bir buluşma bile ayarlayabilirsiniz.

Tabii bu noktada bilmeniz gereken tek şey, karşınızdaki kişinin sizin onu bleenk'lediğinizden haberi olmadığıdır. Sadece kendisini bleenk'leyen bir kişinin varlığından haberdar olacaktır.

Karşılıklı olarak gelen bleenk'ler sonunda gerçek bir buluşma ayarlanır ve karşınızdaki kişi görüşme saati gelene kadar sizin kim olduğunuzu bilmez.

Uygulama içerisinde belirleyeceğiniz arama kriterleri doğrultusunda aradığınız özelliklere sahip doğru insanlarla buluşmanıza olanak sağlayan uygulama sayesinde kalıcı dostlar ve arkadaşlar edinmek çok kolay.