Blekota Note 4 Lite ROM

Blekota Note 4 Lite ROM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,952
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blekota

Samsung Galaxy S3 telefonunuza yükleyeceğiniz bu ROM ile en güncel TouchWiz arayüzüyle birlikte çeşitli özelliklere sahip olabilirsiniz.

Blekota Note 4 Lite ROM ile Android telefonunuzda en güncel Android sürümünü ve TouchWiz arayüzünü kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 için geliştirilen bu ROM’da Android 4.4.4 KitKat sürümünü ve en güncel  TouchWiz arayüzünü kullanabiliyorsunuz. ROM ile birlikte gelen özellikler ile telefonunuzun Note 4 modelinden tek farkı dış görünüşü kalıyor diyebilirim. Birkaç aylık kullanımımdan sonra benim gözümde pozitif bir etki bıraktı dememde bir sakınca yoktur sanıyorum. Herhangi bir yazılımsal hatayla karşılaşmadığım bu ROM’da Note 4 modelinin arayüzü, animasyonları, sesleri, kilit ekranı, ayarları, özel uygulamaları, arama ve rehber gibi pek çok özelliğini kendi telefonunuzda sorunsuz bir biçimde kullanabileceksiniz.

Normalde Galaxy S3 modelinde olmayan ultra güç tasarrufu, indirme güçlendirme, yan tuş paneli, araç kutusu, çoklu pencere gibi özellikleri de yine sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz mümkün. Test ettiğim kadarıyla sadece FM Radio uygulamasının çalışmadığı ROM’da diğer tüm özelliklerin doğru çalıştığını söyleyebilirim. Eğer siz de sürekli güncellenen ve cihazınıza ayrı bir hava katan Blekota Note 4 Lite ROM’u denemek isterseniz, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Bu ROM sadece GT-I9300 model kodlu Galaxy S3 cihazlarda çalışmaktadır. Başka cihazlara kurulum yapmaya çalışmanız durumunda cihazınız bir daha geri dönüşü olmayacak şekilde brick olabilir.