Blendr

Blendr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 707
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blendr

Yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız, Blendr uygulaması ile yakın çevrenizde bulunan yüzlerce kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Blendr uygulaması ile çevrenizde bulunan diğer insanlarla kolaylıkla iletişime geçebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Kullanıcıları konum bilgilerine göre birbirlerine gösteren uygulamada, ortak ilgi alanlarınızın bulunduğu kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yakınınızdaki kişileri mesafeye göre listeleyen uygulamadan, beğendiğiniz birini seçerek onunla tanışmak istediğinizi ona iletebilirsiniz. Ayrıca uygulamada, profilinizi ziyaret eden kişileri görebileceğiniz ve hatta sizi beğenenleri bile görebileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Eşleşmeler sekmesinde bulunan kişileri inceleyerek, beğendiklerinizle anında sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz.

Profilinizi daha çok göstermek için Karşılaşmalar oynamanız gerekirken, isterseniz belirli bir ücret ödeyerek Popüler Kişiler listesinde yerinizi alabiliyorsunuz. Profilini gezdiğiniz kişilerle daha sonra sohbet etmek isterseniz de onu favorilerinize ekleyerek, tekrar aramanıza gerek kalmadan kolayca ulaşabilirsiniz.