Block Strike APK

Block Strike APK

kullanıcı

Block Strike APK, Minecraft'tan çıkıp gelmiş karakterlerin yer aldığı FPS oyunu. Android FPS oyunları içerisinde oldukça popüler!

Block Strike APK, görsel çizgileriyle Minecraft’ı hatırlatan FPS oyunu. Birinci şahıs kamera açısından oynanan ateş etme oyununda Minecraft’tan çıkıp gelmiş karakterlerle çatışmaya giriyorsunuz. Oyunda tek amacınız; kazanmak.

Block Strike APK İndir

Takım halinde oynanan ölüm maçları, hızlı bıçak çekenin kazandığı bıçak modu, etrafınızı saran çok sayıda adamı temizleyerek haritadaki üstünlüğünüzü gösterdiğiniz arena modu, zombilerden kaçmaya çalıştığınız hayatta kalmaya dayalı zombi modu, herkesin favori silahıyla oynadığı silah modu ve daha saymakla bitmeyecek mod sunan FPS oyunu Block Strike’da kutular büyük önem taşıyor. Kutulardan coins veya gizli silahlar çıkabiliyor.

Sohbet sisteminin de olduğu oyunda mavi ve kırmızı iki takım 40’den fazla haritada kapışıyor. Counter Strike tarzı oyunları seviyor, görsellere oynanıştan daha az önem veriyorsanız Block Strike hoşunuza gidecektir.

Block Strike APK son sürüm özellikleri

Modlar - PvP FPS oyunu, 24’ten fazla çeşitli oyun moduna sahip. Takımlı ölüm maçı, bomba, ölüm koşusu, kule savaşı, eskort, TNT, açlık oyunları, zombi hayatta kalma (zombilerden kaçma), tavşan zıplaması (bhop), sörf, saklambaç modu ve oyuncu 456’ya özel bir mod bulunuyor.

Haritalar - Her gün dinamik savaşların olduğu 70’in üzerinde farklı harita. Küçük bir arkadaş grubunun mücadelesi için küçük haritalardan, kazanmak için çok çalışmanız gereken devasa haritalara… Kalamar oyunu mücadelesi için özel bir harita. Kırmızı ışık yeşil ışık oyununda 456 kez kazanmanız gerekiyor.

Silahlar - 40’tan fazla silah çeşidi beğeninize sunuluyor. PvP takım savaşlarında arenada hepsini deneyin.

Görünüm ve çıkartmalar - Kaplamalarla silahınızın görünümünü değiştirin, çıkartma yapıştırın. Bunları hem kasalardan ücretsiz hem de savaşlardan alacağınız oyun içi para birimiyle alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bile kıskanacağı kendi benzersiz silah görünümünüzü oluşturun.