Bloody Dungeons

Bloody Dungeons

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 185
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Monstro

Bloody Dungeons güzel grafikleri ile öne çıkan hack and slash tarzında bir oyundur

Eğer efsane aksiyon rpg oyunu Diablo'nun hack and slash tarzındaki oyun yapısını beğeniyorsanız ve bu keyfi android cihazınızda da yaşamak istiyorsanız Bloody Dungeons hoşunuza gidebilecek ücretsiz bir Android oyunudur.

Bloody Dungeons'ta şehrin altındaki zindanları ellerine geçiren şeytani güçlere karşı krallığın en büyük kahramanı olan savaşçımız ile birlikte maceraya atılıyoruz. Bu ölümcül düşmanları kılıç ve kalkanımızın yanında özel büyülü yeteneklerimizle alt etmeli, krallığımızı korumalıyız.

Bloody Dungeons'ta girdiğiniz her zindan rastgele bir şekilde yaratılmaktadır. Bu nedenle aynı zindana ikinci defa girmeniz mümkün değildir. Oyunun sürekliliğini sağlayan bu unsur tıpkı Diablo'daki harita yaratma mantığına benzemektedir.

Oldukça hoş üç boyutlu grafikleri ile öne çıkan oyunda kahramanımızı sanal gamepad yardımıyla kontrol ediyoruz. Ekranın solundaki kontrol birimiyle karakterimizi yönlendirirken sağ taraftaki tuşlarla kahramanımızın kalkanını kullanmasını, kılıcı ile saldırmasını ya da özel büyülü yeteneklerini kullanmasını sağlayabiliryoruz.

Bloody Dungeons'ta ölümcül düşmanlarımıza karşı zafer kazandıkça yeni silahlara ve özel yeteneklere erişebilmeye hak kazanıyoruz.