Bloody Harry

Bloody Harry

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 369
  • DOSYA BOYUTU 32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FDG Entertainment

Bloody Harry oldukça eğlenceli ve mizah dolu bir zombi oyunudur

Bloody Harry oyun severlere bolca aksiyon ve eğlence sunan, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir zombi oyunudur.

Bloody Harry'de biraz farklı zombilerle karşılaşmaktayız. Yeni bir zombi türü olan sebze zombilerin nasıl ortaya çıktığı hakkında ise herhangi bir ipucu bulunmamaktadır. Fakat aşçımız Bloody Harry mutfağının iş yapabilmesi için bu çürümüş sebzelerden kurtulmak zorundadır. Etrafta bulunan bolca silah ve cephane de bu zombi avı için geçerli bir neden oluşturmaktadır.

Bloody Harry oldukça yoğun aksiyon sahnelerine sahip, klasik atari oyunları tadında bir mobil oyundur. Oyunda ateşli silahlarımız ve yakın dövüş silahlarımızla karşımıza çıkan sebze ordularını biçmeliyiz. Zaman zaman biraz fazla hormonlu sebzelere denk geliyoruz ve bu bölüm sonu sebzeleri bize bolca heyecan ve eğlence sunuyor.

Oyunda birçok farklı ve çılgın silahı kullanabiliyoruz. Satır ve elektrikli testere gibi yakın dövüş silahlarının yanında lazer silahları, makinalı ve pompalı tüfekler bizleri beklemektei Bu silahları oyunda ilerledikçe kazandığımız altınlarla satın alabiliyoruz.

Oyunda Harry'e geçici süreliğine insan üstü yetenekler kazandıran birçok bonus bulunmakta. Bu bonuslar oyuna renk katıyor ve eğlenceyi arttırıyor. Oyun grafikleri oldukça kaliteli ve stil sahibi. Ses efektleri ve müzikler de gayet yeterli.

Bloody Harry bize çok sayıda özel ödüller kazanabileceğimiz bölüm ve görev sunuyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Bloody Harry denemek isteyebileceğiniz oldukça güzel bir seçenek olacaktır.