Bomb the 'Burb

Bomb the 'Burb

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thundersword Games

Bomb the 'Burb ile yapmanız gereken şey basit. Dinamitleri yerleştirin, ve şehirleri havaya uçurup para kazanın. Kulağa tuhaf geliyor ama eğlenceli bulacağınızdan eminiz.

Bazen her şeye kızgın olup her şeyi havaya uçurmak istediğiniz oluyor mu? Cevabınız ne olursa olsun bu oyuna göz atmadan bir yere ayrılmayın. Bomb The 'Burb isimli bu güzide oyunda amacınız elinizdeki sayılı dinamitleri binaların muhtelif yerlerine yerleştirip her şeyi yok etmek. Oyun ekranının ortasında yer alan yeşil, etrafı dağlarla ve ağaçlarla örülü olan arazilerde şehirleşmeye son vermeniz için artık bir oyununuz mevcut. Dinamitleri evlerin yanına güzelce yerleştirdikten sonra fünyeleri ateşleyip görsel şölenin tadını çıkartabiliyorsunuz.

Pastel renkler ve poligon tabanlı grafikler kullandığınız cihaza göre özelleştirilebiliyor. Android için olan oyun iOS ile kıyaslandığında ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor, ama bunun bedeli de oyun aralarında karşınıza çıkan reklamlar olacak. Bundan kurtulmak içinse oyun içi ödeyeceğiniz para ile özgürlüğünüzü satın alıyorsunuz. Oynarken insan kendi kötü hissetmiyor değil. Son derece sakin şehir manzaralarını hava uçuruyorsunuz. Ama öte yandan da çocukken ateş ile oynamanın getirdiği bir heyecanı da saklamak mümkün değil. Oyun, son derece yapaylaştırılmış, hatta Monopoly oyununu andıran binalar ve hareketsiz canlıları ve bitki örtüsüyle sizi şiddet eyleminde bulunma hissiyatından başarılı bir şekilde uzaklaştırıyor.