Boogey Boy

Boogey Boy

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • DOSYA BOYUTU 110.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goon Studios LLC

Booogey Boy Android cihazlarınız için bol renkli, bol bölümlü bir macera/platform oyunudur. Oyunda iki boyutlu olarak bölümleri geçmeye ve engelleri atlatmaya çalışıyoruz.

Goon Studios'dan Boogey Boy sıradışı bir 2 boyutlu sidescroller macera oyunu olarak Android için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun! Boogey Boy çok tatlı grafik tasarımları, ilgi çekici macera anlatımı, zekice tasarlanmış bölüm tasarımı ve bağımlılık yapıcı oynanışıyla son zamanlarda çıkmış en iyi platform/macera oyunlarından biri.

Ücretli olmasına hiç aldanmadan, gönül rahatlığıyla indirebileceğiniz bir platform oyunu olarak Boogey Boy'un oyun içi özelliklerine değinecek olursak ilk olarak kesinlikle grafiklerine takılıyorsunuz. Masal anlatır gibi işlenmiş, akıcı grafik ve bölüm tasarımları ana karakterinizi görmenizle daha da bir canlanıyor. Bölümden bölüme değişen renkler, oyuna heyecan katan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Oyunun hikayesi de bir o kadar ilgi çekici.

Boogey Boy'da kabuslarımızı oynuyoruz. Sidescroller olarak ilerleyen oyunda bölümler boyunca pil toplayarak el fenerinizi açıyorsunuz. Oyunun hayali evrenlerinde karanlık diyarlarda olmak üzere bilinçaltına işlenebilecek herhangi bir düşman aniden karşınıza çıkabiliyor. Düşmanlar da hem şirin hem garip görünümlü yaratıklar. Gecenin karanlığından kurtulmak için sizlere bölümlerde yardımcı olabilecek özel güçlendirmeler edinebilir, karakterinize her daim yardımı dokunacak güçlere kavuşabilirsiniz.

Boogey Boy'un iki farklı modu bulunuyor. Hikaye modunda oyunun hikayesini oynayıp ana görev üzerine koştururken, arcade modunda yüksek skorlar için rüyalara dalabilirsiniz. Oldukça tatmin edici oynanış süresi sizlere yetmeyecek olursa arcade modunda Boogey Boy'un büyülü dünyasında maceralarınıza devam edebilirsiniz. Platform severler hiç tereddüt etmeden Boogey Boy'u Android cihazları için satın almalı!