Brainly (Eodev.com)

Brainly (Eodev.com)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,956
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brainly.com

Brainly (Eodev.com) soru çözmenize yardımcı olan bir ödev uygulamasıdır

Brainly (Eodev.com) ödevlerinizi çözebilmeniz için teknolojiden faydalanmanızı mümkün kılan bir mobil uygulama olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir ödev uygulaması olan Brainly (Eodev.com) öğrencilerin birbirlerine destek olarak ödevlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmasını, sorularını çözerken yardım almalarını mümkün kılıyor.

Daha önceden Eodev.com olarak bilinen; fakat sonradan Brainly tarafından satın alınan bu sistem öğrencilere seçecekleri matematik, fen, teknoloji, Türkçe, sosyal bilgiler, İngilizce ve tarih gibi konularda diğer öğrencilere sorular yöneltmele imkanı veriyor. Bilgisine güvenerek bu sorulara cevap veren öğrenciler ise aldıkları teşekkürler aracılığıyla puan kazanarak rütbelerini yükseltebiliyorlar ve tanınmışlık kazanabiliyorlar.

Brainly (Eodev.com) tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis. Uygulamayı kullanarak sorduğunuz sorulara hızlı bir şekilde cevap alabilmektesiniz. Uygulama içindeki arama bölümünden faydalanarak sorularınızın cevaplarına daha hızlı bir şekilde erişebilmeniz mümkün.