Brave Fighter

Brave Fighter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JOYNOWSTUDIO

Nefes kesen savaşlara katılarak dev yaratıklarla mücadele edeceğiniz eşsiz bir oyundur.

Dev canavarlara karşı savaşarak ganimet kazanacağınız ve karakterlerinizi geliştirerek güçlü bir ordu kuracağınız Brave Fighter, mobil platformda rol oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak hizmet veren kaliteli bir oyundur.

Etkileyici grafikleri ve aksiyon dolu savaş sahneleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken tek şey, savaş haritası üzerinde ilerleyerek karşınıza çıkan ilginç yaratıklara ve dev canavarlara karşı mücadele etmektir. Oyunda kendi avatarınızı tasarlayabilir ve istediğiniz özellikleri ekleyebilirsiniz. Yüzlerce savaş aletinden yararlanarak düşman birliklerini yok edebilir ve ganimet savaşlarını kazanarak seviye atlayabilirsiniz. Sürükleyici özelliği ile sıkılmadan oynayacağınız bağımlılık yapıcı eşsi bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda farklı özel güçlere ve silahlara sahip onlarca savaş kahramanı yer almaktadır. Ayrıca türlü engellerle donatılmış sayısız savaş meydanı bulunmaktadır. Kendi savaş stratejinizi oluşturarak aksiyona doyabilir ve yeni karakterlerin kilidini açarak ordunuzu güçlendirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz Brave Fighter, 1 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan sıra dışı bir oyundur.