Broke My Phone

Broke My Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dexati

Broke My Phone, Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarını kırıkmış gibi gösteren eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Broke My Phone, Android platformundaki kırık ekran görünümü kazandıran uygulamalar arasında en iyilerden bir tanesi. Uygulamayı indirdikten sonra açarak, Android cihazlarınızı arkadaşlarınıza vererek onlara şaka yaparak korkutabilirsiniz.

Cihazınızın ekranını kırıkmış gibi gösteren uygulama sayesinde arkadaşlarınızı telefon veya tabletinizin ekranını kırmakla suçlayabilir veya telefonunuzun ekranının kırıldığı hakkında şaka yapabilirsiniz.

Uygulama çalıştırıldıktan sonra Android cihazınızın neresine dokunursanız dokunun ekran mükemmel ses ve görsel efektler ile kırılıyormuş gibi hareket eder. Gerçekçi animasyonlara sahip olan Broke My Phone uygulamasını kullanarak çok eğlenebilirsiniz.

Birden fazla seçebileceğiniz kırılmış ekran tarzı ve etkileyici efektleri ile birlikte arkadaşlarınıza şaka yaptıktan sonra ekranınızı normal haline getirebilmek için ''Clear the break screen'' özelliğini kullanabilirsiniz.

Sizde Android telefon ve tabletleriniz ile arkadaşlarınıza şaka yaparak onları korkutmak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak Broke My Phone uygulamasını indirebilirsiniz.