Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 473
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 505 Games

Brothers: A Tale of Two Sons yüksek kaliteli bir mobil platform oyunudur

Brothers: A Tale of Two Sons güzel bir hikayeyi göz alıcı grafiklerle birleştirmeyi başarabilen bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Brothers: A Tale of Two Sons, aslında ilk olarak iOS platformu için yayınlanmıştı. Brothers: A Tale of Two Sons bu platformda bir hayli büyük bir beğeni kazanmış ve iyi inceleme puanları almıştı. Şimdi ise bu güzel oyunu Android cihazlarımızda oynayabiliyoruz.

Brothers: A Tale of Two Sons'da ölüm döşeğinde olan bir babanın ve onun 2 çocuğunun hikayesi konu alınıyor. 2 kardeş babalarını kurtarabilmek için hayat suyu adlı bir ilacın peşine düşüyorlar. Bu ilacı bulup geri getirebilmek için de oldukça uzun bir yolculuğa çıkmaları, farklı dünyaları keşfetmeleri gerekiyor. Maceraları boyunca dev canavarlarla savaşıyorlar, zorlu bulmacaları çözüyorlar ve farklı tehlikeler atlatıyorlar. Biz de onlara bu maceralarında eşlik ediyoruz.

Brothers: A Tale of Two Sons'da bulmacaları çözebilmek için 2 kardeşi aynı anda yönetiyoruz ve her birinin kendilerine has olan özelliklerini kullanıyoruz. Brothers: A Tale of Two Sons oynanış olarak bir platform oyununu hatırlatan bir yapıya sahip. Oyunun görsel kalitesi ise bir hayli yüksek. Brothers: A Tale of Two Sons, ödediğiniz paraya değecek bir mobil oyun olarak özetlenebilir.

ARTILAR

Zorlu bulmacalar

Güzel grafikler

Güzel hikaye

EKSİLER