Brothers In Arms 2

Brothers In Arms 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,407
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Brothers In Arms 2, Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunlarından biri olarak artık ücretsiz oynanabiliyor.

Brothers In Arms 2, ister arkadaşlarınızla birlikte isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz Android platformu üzerindeki en iyi savaş oyunlarından biridir.

Mükemmel grafikleri ve etkileyici oyun yapısı ile oyuncuların en beğendiği ve en çok indirdiği oyunlar arasında yer alan Brothers In Arms 2'yi mutlaka denemelisiniz.

5 kişiye kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayacağınız oyunda 5 farklı harita ve 3 farklı oyun modu bulunuyor. Ayrıca savaşlar içerisindeki görevleri yerine getirerek kazandığınız puanlar ile birlikte Pasifik, Normandiya, Kuzey Afrika, Almanca ve Sicilya lokasyonlarını açabilirsiniz.

Oyun içerisinde birbirinden etkileyici savaş silahları ve savaş araçları bulunuyor. Bunlar arasında en dikkat çekenleri, tank, arazi aracı, planör, makineli silah, alev makinesi ve roketatar.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynamak için ister Bluetooth ile isterseniz Wi-Fi ile bağlantı kurarak birlikte oynayabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cihazlar ile oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunları arasında olan oyunu oynamak artık tamamen ücretsiz. Hemen indirerek sizde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki alışveriş mağazası üzerinden puan veya özellikler satın alarak askerlerinizi güçlendirebilir ve savaşlarda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.