Buffer: Social Media

Buffer: Social Media

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 368
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Buffer

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sosyal medya yönetimi uygulamasıdır.

Buffer, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz sosyal medya paylaşım uygulamasıdır. Twitter, Facebook, Google+ ve Linkedin paylaşımlarınızı kolayca yapabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, Buffer iyi bir alternatif olabilir.

Öncelikle Buffer'ı indirdikten sonra üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra uygulama aracılığıyla sosyal medya paylaşımlarınızı yapmak için en ideal zamanları görebiliyorsunuz. Özellikle uygulama Twitter için en iyi zamanı sizin için belirliyor.

Daha sonra bu sosyal medya ağlarına yapacağınız paylaşımların zamanlarını otomatik paylaşacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama da paylaşmak istediğiniz her şeyi, sizin istediğiniz gibi zamanlayarak sırayla paylaşıyor.

Buffer ayrıca size Analytics tabından ilginç istatistikler de sunuyor. Tweet, Retweet paylaşımı ve analitikler dışında da Buffer ekstra özellikler içeriyor. Örneğin twet tavsiyesi özelliği size diğer kullanıcıların paylaştığı tweetleri ve alıntıları gösterir. Siz de beğendiklerinizi otomatik bir şekilde zamanlayabilirsiniz.

Eğer siz de basit, kullanımı kolay ve kullanışlı bir paylaşım zamanlama uygulaması arıyorsanız, Buffer'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.