Bullet Echo APK

Bullet Echo APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 228 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeptoLab

Arkadaşlarınızla gizli ve bir o kadar da aksiyon dolu savaşlara katılabileceğiniz Bullet Echo APK'da, kahramanlarınızın kilidini açın ve ayakta kalan son takım olun!

Bullet Echo APK, takım bazlı PvP taktiksel nişancı oyunları arasında yer alıyor. Benzersiz oyun stilleri ve yetenekleri olan onlarca farklı kahraman arasından seçim yap, arkadaşlarınla birleşip bir strateji belirle ve savaş bittiğinde ayakta kalan son takım ol.

2D platformunun bilinen ortamında diğer gerçek oyunculara karşı şiddetli bir aksiyonla mücadele edeceksiniz. Sadece 15 saniye eşleştirme süresi ve 3 dakikalık savaşlarla, bekleme veya tükenen pillerle uğraşmadan daha büyük savaş aksiyonu yaşayabilirsiniz. Bullet Echo'da sadece el feneri yardımıyla görebilirsin ama düşmanların adımlarını ve silah seslerini duyabilirsin.

Takım Savaşları, solo mod ve bir haritada 5 küçük takımın savaştığı Battle Royale modunda kendinizi gösterebilirsiniz. Her kahramanın kendine özgü yetenekleri vardır. Kahramanının gücünü artırmak ve yeni avantajların kilidini açmak için kademe atlamaya çalışın.

Bullet Echo APK İndir

Arkadaşlarınızla birlikte aksiyonun içine dalabildiğiniz Bullet Echo APK'yı indirin ve siz de farklı oyun modlarını deneyimleyin. Üstten aşağı bakış açısıyla oynarken, aynı zamanda da eşiz kontrollerle oyununuza eğlence katabilirsiniz.

Her bir kahramanın kilidini açın, ödüller kazanın ve yüksek seviyede oyunlara katılın. Oynayacağınız her kahramanın kendine özgün yeteneklerinin olduğundan bahsetiştik. Silah çeşitliliğinden farklı yeteneklere kadar kahramanların ilgi çekici özellikleri bulunuyor. Gitgide oyunlar oynayıp, seviye atlayarak kahramanların kilidini açabilir ve Android cihazlarınızda taktiksel nişancı oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz.