Bullet Party

Bullet Party

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,601
  • DOSYA BOYUTU 33.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bunbo Games

Bullet Time, klasik FPS tarzı aksiyonu mobil ortama taşıyan yüksek tempolu, çeşitli harita ve oyun modlarıyla nefes kesen bir aksiyon oyunudur. Oyun Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Mobil cihazlarınızda multiplayer FPS keyfi yaşamaya hazır mısınız? Harika haritalar ve gerçekçi aksiyonuyla arkadaşlarınızla özel oda oluşturup oynayabileceğiniz veya online olarak dünyadan insanlarla çatışabileceğiniz Bullet Time gerçek FPS deneyimini mobile taşıyor.

Oyundaki tüm silah seçenekleri ve oyun modları tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş. Bu benim başta dikkatimi çeken en önemli özellik oldu. Oyunun çeşitli online modu ve harita, silah seçenekleri adeta paralı bir oyun oynuyormuş hissi uyandırıyor ve FPS'yi mobil ortama da gayet başarılı bir ekilde taşıyor. Oyun içerisinde hiçbir şekilde satın almanızı gerektiren bir eşya bulunmuyor.

Oyun içi para kazandıkça güçlendireceğiniz silah ve ekipmanlarla düşmanlarınıza terör estirin, 10 farklı silahtan dilediğinizi kullanarak 3 farklı haritada arkadaşlarınızla takım halinde savaşın. Bullet Time'ın online modu beklenmedik derecede akıcı ve bağımlılık yapıcı. İyi bir internet kalitesinde hiç sorun yaşamadan dilediğiniz arkadaşınızla veya rastgele kişilerle maç yapabiliyorsunuz.

Android cihazlar için özel tasarlanmış arayüzü kullanıcı dostu olarak maçlarda daha rahat nişan ve tepki vermenizi sağlıyor. Dinamik ve gerçekçi fiziklerle savaş alanında kendinizi kaosun ortasında bulacaksınız. Geliştirilmiş ışıklandırma efektleriyle Counter-Strike'ın mobil versiyonunu andıran Bullet Time, FPS severler için mükemmel aksiyonu Android cihazlara ücretsiz bir şekilde taşıyor. Mutlaka denemelisiniz.