Buzz Launcher

Buzz Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 707
  • DOSYA BOYUTU 9.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Homepack Buzz Team

Android cihazlar için ücretsiz ve kullanışlı launcher uygulamasıdır.

Piyasada Android cihazlar için bir çok launcher uygulaması var ve insan hangisini seçeceğini bilemiyor. Buzz Launcher'da markette 5 milyondan fazla indirilen launcherlar arasında olduğu için bir göz atmaya değer olduğunu düşünüyorum.

Buzz Launzher hayli özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir ana ekran başlatma uygulaması diyebiliriz. 400 binden fazla ücretsiz tema sunan uygulama üstüne üstlük ücretsiz ve hiçbir reklam da bulundurmuyor.

Buzz launcher ile sadece duvar kağıdı ve temanınızı değiştirmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu uygulama ile bir çok hızlı ve sorunsuz çalışan geçiş efektini kullanabilir, yeni ana ekranları tek bir dokunuşa uygulayabilir, ana ekranınızı sağlam ikon ve duvar kağıdı düzenleme seçenekleriyle kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca tamamen ücretsiz ana ekran seçeneklerini 5 saniye içinde indirip uygulayabilir, bu seçenekleri Facebook, Twitter ve Google+'da tek bir dokunuşla paylaşabilir, ücretsiz widget seçeneklerine göz atabilir, kendi özel widget'ınızı bile yaratabilirsiniz.

Kısacası hem ücretsiz hem de kapsamlı bir ana ekran özelleştirme uygulaması olan Buzz Launcher'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.