C Launcher

C Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 935
  • DOSYA BOYUTU 6.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici C Launcher Team - Fast Smart Launch

C Launcher tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir launcher uygulaması.

C Launcher, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, son derece işlevsel ve kullanıcı dostu bir launcher uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan C Launcher sayesinde Android mobil cihazımızdaki arayüzü kendi zevklerimiz doğrultusunda dizayn edebilir ve kullanım deneyimimizi bir üst seviyeye yükseltebiliriz.

Uygulamanın birçok öne çıkan noktası var. Bunların en başında kullanıcı dostu olması geliyor. Tasarım olarak C Launcher sahip olduğu tüm fonksiyonları kolay anlaşılabilecek bir şekilde konumlandırmış. Buna ek olarak uygulama son derece az pil tüketiyor. Pek çok launcher uygulaması kontrol pil tüketerek kullanıcıları zor durumda bırakıyor fakat C Launcher'da bu geçerli değil.

C Launcher'ın bir diğer ilgi çekici özelliği ise güvenliğe önem veriyor olması. Bu uygulamayı kullanırken kişisel bilgilerimiz tamamen güvende tutuluyor ve üçüncü şahısların erişiminden korunuyor.

Android sahiplerine geniş çaplı bir tema yelpazesi sunan bu launcher'da her zevke uygun bir tasarım bulmak mümkün. Açıkçası Android cihazının mevcut arayüz tasarımını değiştirmek isteyen kullanıcıların tek adresi C Launcher olmalı.