C Locker

C Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • DOSYA BOYUTU 4.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici astoncheah

C Locker uygulamasını kullanarak Android cihazınızın kilit ekranını büyük oranda kişiselleştirebiliyorsunuz.

C Locker uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarında bulunan kilit ekranını kendilerine göre düzenlemeleri için hazırlanmış oldukça güzel bir kişiselleştirme aracı. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça fazla sayıda seçeneğe sahip olan uygulama, satın alma seçenekleriyle de pro sürümünü sunuyor ve bu sürümde daha da fazla seçenek yer alıyor.

Ücretsiz C Locker sürümünün pek çok kullanıcı için yeterli olacağına inandığımdan bu sürümün genel özellikleriyle kısaca devam edelim. 

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, kilit ekranınız için farklı profiller belirleyebilmesi. Bu profiller sayesinde dilerseniz günlük kullanıma uygun bir kilit ekranı yaratabiliyor, dilediğiniz an da müzik veya konum özelliklerine sahip bir kilit ekranına sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir kilit ekranı konfigürasyonuna kolayca saat, tarih, alarm widgetları gibi widgetları eklemek mümkün olduğu için oldukça bilgilendirici bir kilit ekranına sahip olabileceğinizi söyleyebilirim.

Tabii ki kaçırılan aramaların görülmesi, yeni SMS’leri okuma ve gelen Gmail bildirimlerini görme gibi biraz daha detaylı seçenekler de yine kilit ekranınızdaki verimliliği arttırmak için uygulamada mevcut. Ancak ücretsiz sürümde sosyal medya bildirimleri için sadece 2 sosyal ağın seçilebilmesi bazı kullanıcılarda hayal kırıklığı da yaratabilir.

C Locker’ın özelleştirme seçenekleri sayesinde duvar kağıdı değiştirme, özel ikonlar, ekran kapanış vaktini ayarlama, ses ayarları, hava durumu gibi pek çok ufak ancak hoşa gidecek kişiselleştirme seçeneğine ulaşmak da mümkün.

Eğer yeni bir kilit ekranı uygulaması arıyor ve Android’inizin kilit ekranından azami düzeyde faydalanmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.