Hava Durumu

Hava Durumu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,079
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MacroPinch

Hava Durumu, saatlik ve haftalık hava durumu tahmini sunan ücretsiz Android hava durumu uygulaması.

Hava Durumu – Weather, Android telefonda yüklü gelen hava durumu uygulamasından memnun değilseniz yerine kullanabileceğiniz en iyi alternatiflerden biri. MacroPinch tarafından geliştirilen hava durumu takip uygulamasıyla saatlik ve haftalık tahminler alabiliyorsunuz. Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşulları için anlık bildirimler de sunuyor uygulama. Uygulama sayesinde bulunduğunuz bölgenin hava durumuna anlık olarak erişebilecek, çeşitli bildirimler eşliğinde günün hava durum raporunu alabileceksiniz. Android platformuna özgü olarak geliştirilen uygulama ücretsiz yapısı ile kitlesini artırmaya devam ediyor. 

Widget olarak Android cihazınızın ekranına da ekleyebileceğiniz uygulama sayesinde günlük hava durumu raporuna anlık olarak erişebileceksiniz. Detaylı içerikleri ile önümüzdeki bir kaç günün hava durumunu detaylı olarak görme fırsatı veren uygulama, eşsiz bildirimleri sayesinde de kullanıcıları yağışlara karşı uyaracak.

Hava Durumu - Weather APK İndir

Her Android telefon ve tablette yerleşik Türkçe hava durumu uygulaması mevcut ancak bazen yanlış tahminler sunduğundan veyahut istediğimiz, detaylı bilgileri veremediklerinden alternatif arayışına giriyoruz. Bu noktada önerebileceğim hava durumu uygulamalarından biri Weather. Weather Underground’dan hava durumu tahminlerini çekerek gerçek zamanlı olarak verileri aktaran uygulama, ufak boyutlu olması ve arka planda çalışırken fazla pil tüketmemesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca Android 1.5 işletim sistemli çok eski sürüm çalıştıran telefon ve tabletleri dahi destekliyor.

Saatlik ve haftalık hava durumu tahminlerini modern, kullanımı basit grafik üzerinden sunan Weather, widget desteği de sunuyor.