Carbon for Twitter

Carbon for Twitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 264
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici dots & lines

Twitter'ı Android akıllı telefonlardan kullanmak için hazırlanan bu uygulama kaliteli görselliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Android için varolan resmi Twitter uygulaması yaşattığı sorunlar, yavaşlıklar ve zor kullanımı ile kullanıcıların pek de hoşuna gitmiyor denilebilir. Pek çok alternetif Twitter uygulaması bu nedenle Google Play’deki yerini almış durumda ancak yine de geliştiriciler daha iyisini yapmak için çaba gösteriyorlar.

Carbon for Twitter da bu uygulamalardan birisi ve sahip olduğu güzel görünümlü arayüz, hızlı çalışma ve herşeyi tek bir ekranda size sunması ile en iyi uygulamalardan birisi haline gelmiş durumda. Zaman tüneli üzerinden işlemlerin kolaylıkla gerçekleştirilebildiği uygulama listeler, direkt mesajlar, sizden bahsedenler ve kendi profiliniz hakkında oldukça kolay bir şekilde bilgiler veriyor.

Eğer siz de Twitter hesabınızı Android akıllı telefonunuzu kullanarak çok daha hızlı ve rahat bir şekilde yönetmek istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.