Casper for Snapchat

Casper for Snapchat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 496
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nanoo

Snapchat'teki hikayeleri kimseye fark ettirmeden kolayca indirebilirsiniz.

Casper for Snapchat uygulaması sayesinde Snapchat’teki arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraf ve videoları onların haberi olmadan indirebilirsiniz.

Son zamanların popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat, özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bir sosyal medya platformu. Hikayenizde ya da arkadaşlarınızla belirli bir süreliğine fotoğraf ve videolar paylaşabildiğiniz platformda, belirlediğiniz süre bittikten sonra fotoğraf ve videolarınız otomatik olarak siliniyor. Snapchat’te paylaşılan fotoğrafları ekran görüntüsü aldığınızda karşı tarafa bildirim gitmesi durumunu ne yazık ki önleyemiyorsunuz. Böyle olunca alternatif uygulamalardan çözüm aramak durumunda kalıyoruz.

Casper for Snapchat uygulaması ile Snapchat’teki arkadaşlarınızın fotoğraf ve videolarını onlara fark ettirmeden telefonunuza indirebiliyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Snapchat hesabınzıla giriş yapın ve ardından Google hesabınızla giriş yapın. Bu adımdan sonra soldaki menüden Stories yani Hikayeler sekmesine geçtiğinizde arkadaşlarınızın gönderdiği snap’leri görebilirsiniz. Snap izleme ekranına geçerek indir butonu vasıtasıyla indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Siz de Snapchat’teki fotoğraf ve videoları indirmek istiyorsanız Casper for Snapchat uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.