Catch The Tune Free

Catch The Tune Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 402
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nuclear Games

Catch The Tune Free, Android cihazınızın ekranından geçen müzik ritimlerine ayak uydurarak çalışarak yüksek puanlar elde etmeye çalışacağınız ücretsiz bir Android müzik oyunudur.

Catch The Tune Free, kullanıcıların oynarken kendini bir sanatçı hissetmesini sağlayan ücretsiz bir Android oyunudur. Oldukça basit yapıya sahip olmasına rağmen oynaması son derece eğlenceli olan bu oyundaki amacınız, çalan şarkıların ritimlerine ayak uydurmak. Bunu yapabilmek için ise, ekranınızda akıp giden farklı renklerdeki sesli tuşlara doğru zamanda ve uyumlu olarak basmanız gerekmektedir.

Guitat Hero ile başlayan müzik oyunu çılgınlığından sonra mobil platformlara taşınan oyunda, müzik ritimlerini siz oluşturmasınızda, doğru zamanda doğru tonlara basarak şarkıyı kendiniz çalıyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.

Hızlı reflekslere sahip olanların oldukça rahat oynayabileceği oyunu, arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hemde tatlı bir çekişme yaşayabilirsiniz.

Oyun içerisinde 31 farklı bölüm ve 11 şarkı bulunmaktadır. Üst üste bastığını doğru tuş kombinasyonlarında alcağınız paunın çok daha fazla olacağını unutmayın.

Eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız ve müziği seviyorsanız, Catch The Tune Free uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.