CATS APK

CATS APK

kullanıcı

CATS Crash Arena Turbo Stars Android dövüş oyunları arasında. CATS APK, kendi robotunuzu (savaş makinenizi) tasarlayabildiğiniz harika bir dövüş oyunu.

CATS Crash Arena Turbo Stars APK, Cut the Rope’un yapımcısının imzasını taşıyan online - multiplayer robot dövüşü oyunu. İlk olarak Android platformunda indirilmeye açılan aksiyon oyununda yaratıcılığınızı kullanarak kendi savaş makinenizi tasarlıyor, dövüşlere katılıyorsunuz.

Üst seviye görseller sunan robot dövüş oyununda topladığınız parçalarla en iyi savaş makinesini ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Toplamanız gereken onlarca parça var. Yedek parçaları birleştirip geliştirebiliyorsunuz. Parça, silah, alet sayısı gerçekten çok fazla; düzinelerce diyebilirim.

Tamamen kendi tasarımınız robotunuzla birebir dövüşlere katılıyorsunuz. Rakipleriniz gerçek oyuncular. Onlar da sizin kadar güçlü. Arenada tek bir amaç için savaşıyorsunuz: Dünya şampiyonu olmak.

CATS APK son sürüm özellikleri:

Usta bir mühendis olun; En güçlü savaş robotunu tasarlayın, yapın, yükseltin ve geliştirin.

Bir sokak kedisi rolünü üstlenin, hızlı ve eğlenceli PvP aksiyonunda diğer oyunculara karşı savaşın.

En güçlü makineler dahil düzinelerce çılgın silah, alet ve gövde şekli keşfedin. Eşsiz savaş robotu tasarımınızla rakiplerinizi alt edin.

Güçlü bir çete oluşturun ve sokakların hakimi olun. Eşsiz parçalar kazanmak, yeni arkadaşlar edinmek ve sırlarınızı paylaşmak için çete savaşlarına katılın.

Şehir kralları: Co-op modunda şehri ele geçirmek için dünyanın dört bir yanında gerçek çetelere karşı savaşın.

Gerçek oyunculara karşı savaşın ve Dünya Şampiyonasının zirvesine yerleşmek için savaşın.

Diğer robotlarla bahse girin ve en iyi dövüşlerinizin tekrarlarını paylaşın.