Cha-Ching Band Manager

Cha-Ching Band Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Prudential Corporation Asia

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Cha-Ching Band Manager, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir müzik ve yönetim oyunudur. Öncelikle oyunun yalnızca bir müzik ve ritim oyunundan ibaret olmadığını söylemeliyim.

Oyunda grubunuza yıldızlığa giden yolda yardımcı olmanız gerekiyor. Öncelikle kendi şarkılarınızı stüdyoda oluşturmalısınız. Bunun için de Guitar Hero tarzında ekranda akan notalara doğru zamanlarda basarak şarkıları doğru çalmanız gerekiyor.

Fakat bununla birlikte oyunun bir de yönetim kısmı var. Aynı zamanda grubunuzun gideceği konserleri, çalacağı şarkıları planlamanız ve grubunuzun finansal taraflarını da yönetmeniz gerekiyor.

Grubunuz bu şekilde gelişmeye devan ettikçe daha büyük konserler vermeniz gerekiyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Bu yüzden daha iyi ekipmanlar, kıayefetler ve güçlendiriciler satın almanız gerekiyor. Böylece grubu yönetmek biraz daha zorlaşıyor.

Eğer siz de simülasyon oyunlarını ve tycoon dediğimiz yönetim oyunlarını seviyorsanız, müziğe karşı da özel bir ilginiz varsa bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.