CHASERS

CHASERS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 128
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gameDNA

CHASERS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

CHASERS eğer heyecanlı ve bir o kadar da keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan CHASERS alışık olduğumuz sonsuz koşu oyunlarından biraz farklı bir hikayeye sahip. Normalde sonsuz koşu oyunlarında bizi kovalayan canavarlardan kaçmaya çalışırız. CHASERS'da ise kaçan taraf yerine kovalayan taraf yerine geçiyoruz. Fantastik bir altyapıya sahip olan CHASERS'da altınları çalınan bir kahramana yardımcı oluyoruz ve altınlarımızı çalan hırsızların ve devler gibi yaratıkların peşine düşüyoruz.

CHASERS'da oyunculara farklı kahramanlardan birini seçebilme imkanı veriliyor. Chase adlı kahramanımız, kız kardeşi Chasy ve onun arkadaşları Bobby ve Daisy seçebileceğimiz kahramanlar. Kahramanlarımızı seçtikten sonra ise hırsızları kovalamaya başlıyoruz. Bu iş yaparken yoldaki altınları topluyor, engellerin üzerinden atlayarak veya sağa - sola kayarak onlardan kurtuluyoruz. Ayrıca hırsızları durdurabilmek için büyülü güçlerimizi de kullanabiliyoruz. Oyunda altın topladıkça ve görevleri tamamladıkça kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

CHASERS'ın tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.