Chicken Invaders 3

Chicken Invaders 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,167
  • DOSYA BOYUTU 18.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Betacom (UK) S.A.

Chicken Invaders 3 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Windows 8 oyunudur

Chicken Invaders 3, ünlü Chicken Invaders serisinin Windows 8 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarda ücretsiz olarak oynanabilen 3. oyunudur.

Bu eğlenceli tavuk vurma oyununda herşey tavukların yüzyıllar süren gidişata isyan etmesiyle başlıyor. Tavuklar insanlık tarihi boyunca kızartılmış, yumurtaları omlet yapılmış ve ızgara yapılmışlardır. Fakat insanoğlu tavukların bir gün ayaklanacağını düşünememişti...

O gün geldiğinde intergalaktik tavuklar dünyayı istila ederek dünyadaki akrabalarının çektiği çilenin intikamını almaya niyetlendi. Bir anda nerden geldiklerini anlamadan her yeri kuşatmışlardı. Fakat o gün dünyayı kurtaran ve tavukları geri püskürten biz olmuştuk.

Bu zaferimizin üzerinden çok geçmeden işler yine çığrından çıktı. İntergalaktik tavuklar bu sefer güneş sistemini istila etmişti ve bu sefer gezegen gezegen dolaşarak evreni kurtarma görevini gerçekleştirmek zorundaydık. Bir defa daha bu görevi başarı ile tamamlamıştık ve günü kurtarmıştık. Fakat bu da yeterli olmadı ve yine dünyanın kaderi bize bağlandı.

Evreni bir defa daha kurtarmak zorunda kaldığımız oyunda yine yüksek eğlence bizi bekliyor. Hoş ve akıcı grafiklere sahip oyun her yaştan oyun sever tarafından rahatça oynanabilmekte. Eğer Chicken Invaders serisinde yer alan oyunları seviyorsanız Chicken Invaders 3'ü kaçırmamalısınız.