Choppa

Choppa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 116
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parta Games Oy

Choppa mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir helikopter oyunudur

Choppa oldukça eğlenceli fizik tabanlı bir oynanışa sahip olan bir mobil helikopter oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Choppa'da oyunculara özel bir arama kurtarma helikopterine pilotluk edebilme imkanı veriliyor. Choppa'da bir petrol platformunda ortaya çıkan felaket konu alınıyor. Sahile yakın bir yerde yer alan bu petrol çıkartma platformunda bir gün aniden bir patlama gerçekleşiyor ve kısa zamanda platformu alevler kaplıyor. Biz her ne kadar üslerimiz bize izin vermese de helikopterimize atlayarak platformda mahsur kalan insnaları kurtarmak için yola çıkıyoruz.

Choppa'da temel amacımız yardıma ihtiyaç duyan insanların yerini tespit ederek onları helikopterimizle kurtarmak. Fakat bu işi yaparken dikkatli olmamız gerekiyor; çünkü platformda aniden patlamalarla karşılaşabiliyoruz. Oyun boyunca karşımıza farklı tehlikeler çıkarken reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Choppa'da her bölüm rastgele bir düzenle yaratıldığı için bölümleri ezberlemeniz mümkün değil. Renkli 8 bit grafiklerle donatılmış oyun basit ve bir o kadar da eğlenceli bir mobil oyun olarak özetlenebilir.