Circuit Chaser

Circuit Chaser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ink Vial Games

Circuit Chaser, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon ve koşma oyunudur.

Nişan alma, koşma ve aksiyon öğelerinin hepsini bir arada harmanlayarak mobil oyunculara sunan Circuit Chaser, aksiyonun bir an bile eksilmediği bir Android oyunudur.

Ateş et ve koş temalı oyunda yaratıcısından kaçması için kendisine yardımcı olmamız gereken robotun adı Tony. Oyun boyunca amacımız Tony'ye yol göstermek ve karşısına çıkan hedefleri vurmasını sağlamak.

3 Boyutlu etkileyici grafikleri ve akıcı animasyonlarıyla bir an bile olsun oyundan kopmanızı engelleyen Circuit Chaser ile soluksuz bir macera sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde yer alan güçlendiriciler sayesinde engellerden çok daha kolay kaçabilir veya düşmanlarınızı çok daha kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Hatta Tony'nin sahip olduğu özel bir güç sayesinde inanılmaz bir hızla hareket edebilir ve önünüze çıkan herşeyi yok edebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oyunda yer alan kahramanımız Tony için farklı görünümler açtırabilir ve Tony'nin görünümünü istediğimiz şekilde değiştirerek Circuit Chaser'i çok daha eğlenceli bir hale getirebiliyoruz.

Circuit Chaser içerisinde yer alan sosyal bağlantılar yardımıyla arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve en iyiler listesine adınızı yazdırabilirsiniz.