Clone Armies APK

Clone Armies APK

kullanıcı

Clone Armies APK Android oyununda askerlerinizi klonlayıp savaş alanına gönderiyorsunuz.

Clone Armies APK, askerlerinizi klonlayarak bir ordu kurduğunuz savaş oyunu. Farklı birliklerden oluşan büyük bir ordu kurarak düşman askerleriyle mücadele edeceğiniz ve bölgede güvenliği sağlamak için zorlu görevler üstleneceğiniz sıra dışı bir oyundur.

Clone Armies APK İndir

Basit ama bir o kadarda kaliteli grafikleri ve aksiyon dolu savaş sahneleri ile oyunculara benzersiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, farklı özelliklere ve silahlara sahip onlarca askerden kurulu güçlü bir orduyu yöneterek düşman birliklerini etkisiz hale getirmek ve bölgeyi her türlü tehlikeye karşı koruma altına almaktır. Çeşitli tuzaklarla donatılmış engebeli savaş parkurlarında mücadele ederek ordunuza saldıran tüm askerleri öldürmeli ve görevleri tamamlayarak ganimet toplamalısınız.

Oyunda alev silahı, roket atar, dürbünlü tüfek, makineli tüfek avcı tüfeği, tabanca ve daha onlarca farklı silahı kullanan farklı birlikler yer almaktadır. Aksiyon oyunları arasında bulunan Clone Armies ile istediğiniz askerleri kullanarak kendi ordunuzu kurabilir ve savaşa başlayabilirsiniz.

Clone Armies APK oyun indir

Clone Armies, dikkatli taktiksel planlama ve stratejiyi saf ateş etme ile birleştiren bir ordu oyunudur.

Üssünüzü özelleştirin ve farklı askeri teçhizatlarla donatın. Gizlice yaklaşan keskin nişancı mı yoksa komando mu olmak istersiniz, düşmana rambo gibi saldırmak mı yoksa cyborg gibi daha modern savaş birliklerini yönetmek mi istersiniz? Size kalmış, savaş alanı sizin.

Düşman üssünü ele geçirmek ve senaryo modunu tamamlamak için çizgi askerlerden oluşan ordunuzu kurun ve geliştirin, ardından birebir çok oyunculu veya tek/eşli haftalık mücadelelere geçin. Tek oyunculu ve çok oyunculu zaferlerinizle ödüller toplayın ve oynayacağınız daha da güçlü birimler ve temel düzenlerin kilidini açın.

Minigun kullanan askerden jetpack, tank, jeep, helikopter, roketatar ve çok daha fazlasını kullanan 30 farklı askeri birlikle klon birliklerden oluşan ordunuzu kurun.

Değerli ödüller kazanmak için 1v1 çok oyunculu modda veya gelecek solo/co-op mücadelelerde liderlik tablosunda tırmanmak için becerilerinizi kullanın.

  • Strateji ve aksiyonu benzeri görülmemiş şekilde bir araya getiren orijinal oyun mekanikleri
  • Çok oyunculu maçlarda düello yapın ve ödülleri almak için liderlik tablosunda yükselin.
  • Ödüllerin kilidini açmak, güçlü yeni klonlar ve ekipmanlar toplamak ve mevcut olanları yükseltmek için sandıkları açın.
  • Kolay ve basit kontroller
  • Farklı istatistik ve becerilere sahip çeşitli birimler (sniper, tank, jetpack, helikopter, cyborg…) ve askeri teçhizat
  • Sıradan görevlerden en zorlu görevlere giderek artan zorluklar içeren hikaye modu
  • Zorlu boss dövüşleri
  • Hiç bitmeyen haritada sınırsız klon oluşturmak için çoklu oyun modları + özel sandbox modu
  • Savunacağınız özelleştirilebilir üs
  • Düzenli güncellemeler