Codeit HTML Editor

Codeit HTML Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 946
  • DOSYA BOYUTU 1.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Benjamin Simpson

HTML kodlamaya yeni başladıysanız ve karmaşık programlara para vermek istemiyorsanız bu ücretsiz ve basit uygulamayı deneyebilirsiniz.

Codeit HTML Editor programı, HTML dosyalarını düzenlemek isteyen web tasarımcıların kullanabilecekleri küçük ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Temel olarak Windows ile birlikte gelen Not Defteri uygulamasına benzeyen uygulama, içerisindeki bir kaç ek araç sayesinde kullanışlı bir editör haline geliyor. Elbette HTML kodlama için özel olarak tasarlanmış detaylı programların işlevleri mevcut değil ancak yeni başlayanların öğrenirken kullanabilecekleri programlar arasında.

Yazdığınız kodların sonuçlarını önizleme olarak görebilmeniz sayesinde anında değişiklikler yapabilir ve hazırladığınız HTML şablonlarını daha sonraki projelerinizde kullanabilirsiniz. Eğer yanlışlıkla dosyanız kapandıysa ya da sorunlarla karşılaştıysanız içerisindeki dosya kurtarma özelliği sayesinde yazdığınız kodlara da yeniden erişebilirsiniz. İsteyen kullanıcılar hazır HTML başlangıç kodları sayesinde ilk olarak yazılması gereken kodları otomatik olarak da ekleyebilirler.

Temel kullanıcılar için ideal olan program, gelişmiş kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacaktır. Bu nedenle daha üst düzey programlara geçişi de düşünebilirsiniz.