CoffeeCup Shopping Cart Creator

CoffeeCup Shopping Cart Creator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,839
  • DOSYA BOYUTU 22.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CoffeeCup Software

CoffeeCup Shopping Cart Creator ile kendi online alışveriş dükkanınızı oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece bir kaç tıklama ile hayalinizdeki online alışveriş dükkanını dakikalar içinde oluşturabilirsininiz. Programlama bi

CoffeeCup Shopping Cart Creator web üzerinden satış yapan kullanıcılar için online alışveriş dükkanı oluşturma programıdır. Dakikalar içinde online alışveriş dükkanı oluşturmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi seçmek, resimlerinizi programa aktarmak ve fiyatlarını belirlemek.

CoffeeCup Shopping Cart Creator
ile oluşturduğunuz online alışveriş dükkanınızın tasarımını belirleyebilirsiniz. Programın içinde seçtiğiniz ürünlerle uyumlu birden fazla şık ve modern şablon mevcut. Ürünleriniz ile uyumlu renkleri, arkaplanları, düğmeleri, boşlukları, kenarlık özelliklerini değiştirebilir kendinize ait bir tasarım yaratabilirsiniz. Bunun yanında online alışveriş dükkanınızı web ortamına aktarabilirsiniz.

Artık dükkanınıza uğrayan müşterileriniz alışverişleri sırasında kolay ödeme yapabilirler. İnternet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan PayPal, Google Checkout ve Authorize.Net gibi firmaları kullanarak güvenli alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.