Coffitivity

Coffitivity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 267
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Coffitivity, LLC

Coffitivity ile çalışmalarınıza daha rahat odaklanabilirsiniz

Coffitivity iş veya okul hayatınızda verimlilik arttırma ve odaklanma problemlerinizi çözme amacıyla Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir verimlilik uygulamasıdır.

Evimizde, ofisimizde veya okulumuzda projelerimiz, sunumlarımız veya tezlerimiz üzerinde çalışırken maruz kaldığımız birçok farklı etken dikkatimizi dağıtabilmekte ve çalışmalarımızı zamanında yetiştirememize neden olmaktadır. Bu dikkat dağıtıcı öğelerin en kuvvetlilerinden biri ise duyduğumuz seslerdir. Bilimsel araştırmalar belli bir düzene sahip olmayan ve aniden beliren seslerin odaklanmayı zorlaştırdığını kanıtlarken düzenli bir şekilde seyreden ve rahatsız edici derecede yüksek olmayan seslerin odaklanmayı kolaylaştırdığını kanıtlamaktadır.

Coffitivity bize hem etrafımızdaki düzensiz ses dalgalarından korunma hem de düzenli bir ses akışı dinleyerek odaklanmamızı kolay hale getirme imkanı sunuyor. Uygulama kahve servisi yapılan bir kafedeki sesleri ve benzeri sesleri devamlı olarak oynatabilmemize izin veriyor. Uygulamada birden fazla uygun çalışma ortamında kaydedilmiş ses akışları yer almakta ve bu akışlardan herhangi birini oynatabiliyoruz. Uygulamanın güzel yönü çalışmak için internet bağlantısı gerektirmemesi.

Coffitivity'i Android cihazınıza yükleyerek daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.